Najnowsze wydania

Konwent Stolarki w Oleśnicy

 konwent-stolarki-1Od 11 do 12 kwietnia br. w dolnośląskiej Oleśnicy odbędzie się czwarta edycja Konwentu Stolarki. Na ogólnopolską imprezę przyjadą przedstawiciele branży: producenci, montażyści, dilerzy oraz dostawcy.

 

 

 

 

Jak poinformowała Hanna Gehrke-Gut, przedstawicielka organizatora wydarzenia, inicjatorom Konwentu zależy na wspieraniu niezależności, a także inspirowaniu innych, poprzez przybliżanie i rozwiązywanie istotnych problemów dotyczących stolarki otworowej. ? Ten ostatni w tym sezonie Konwent, poświęcony zostanie jak zawsze ciepłemu montażowi. Ciekawostką będzie część praktyczna, dotycząca nowego prawa konsumenckiego, gdzie rewolucyjne zmiany zaczną obowiązywać już wkrótce. Poruszony zostanie również temat eksportu stolarki i siły roboczej ? powiedziała Gehrke-Gut.

 

Uczestnicy Konwentu będą mogli obejrzeć pokazy ciepłego montażu, które zostaną przedstawione na trzech ściankach montażowych. Dodatkową atrakcją będzie prezentacja zastosowania poszczególnych akcesoriów, m.in. okuć, pianek, szyb oraz rolet. Ciekawą propozycją jest zaplanowana dyskusja z ekspertami z wielu dziedzin branży, w tym: specjalistami od marketingu, montażu, Internetu i technologii produkcji. Podczas spotkania będzie możliwość kontaktu z przedstawicielami laboratoriów badawczych, którzy przybliżą temat obowiązujących norm oraz procesu badań. Jednak największym magnesem dla montażystów oraz właścicieli salonów okiennych, będzie z pewnością spotkanie z prawnikiem, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące zmian w prawie, z uwzględnieniem tych, które nastąpią po 13 czerwca 2014 roku. Będzie to trzygodzinny blok połączony z dyżurem prawnika na miejscu.

 

Czwarty Konwent Stolarki zatytułowany ?Praktyka czyni mistrza? skierowany jest przede wszystkim do dilerów, montażystów, specjalistów obsługi klienta, kierowników sprzedaży i marketingu, do właścicieli małych i średnich firm producenckich, szefów serwisu i gwarancji, jak również osób odpowiedzialnych za eksport.

 

konwent-stolarki-2

Udostępnij